İptal Koşulları

Makent Cars sahipleri biz hem binici ve sahibini hem korumak için zorunlu kılar üç standardize iptal politikaları (Esnek Orta ve sıkı) arasından seçim yapmanızı sağlar. Süper Sıkı iptal koşulları özel durumlar için geçerli ve yalnızca davetiye yoluyla olmaktadır. Uzun Süreli iptal koşulu 28 gün ve üzeri tüm rezervasyonlarda geçerlidir. Sitemizdeki Her bir giriş ve rezervasyon açıkça iptal koşullarını belirtecektir. Biniciler kaldırmaya ve sürüş planlarını görüntüleyip ardından tıklayarak herhangi cezaları gözden 'İptal ' olabilir uygun rezervasyonda.

Esnek: Tam iade 1 gün önce pikap, ücretler hariç

  • Makent Cars hizmet ücreti iade edilmez.
  • pikap 24 saat içinde Makent Cars ya partiden bir şikayet varsa, bildirim verilmelidir.
  • Makent Cars gerektiğinde aracılık ve tüm uyuşmazlıklarda son söz edecek.
  • binici onlar Dashboard & gt bulabilirsiniz iptal onay sayfasında, üzerine iptal düğmesi tıklandığında hiçbir çekinceye resmi olarak iptal edilir; İşletme Gezi ve gt; Değiştirin veya iptal etme.
  • İptal politikaları Rider Ödeme Politikamız, güvenlik iptaller veya hafifletici koşullar tarafından geçebilir. Bu özel durumları gözden geçiriniz.
  • Uygulanan vergiler muhafaza ve aktarılacaktır.
1 gün önce
Mon, 16 Temmuz
15:00
Almak
Sal, 17 Temmuz
15:00
Dönüş
Cum, 20 Temmuz
SABAH 11:00
Örnek

tam bir geri ödeme için, iptal öncesinde listelemenizin yerel pikap zaman (ya da eğer belirtilmemişse 3:00 PM) pikap gününde tam 24 saat yapılmalıdır. pikap Cuma günü ise Örneğin, pikap zaman önce bu haftanın Perşembe gününe kadar iptal.

binici pikap önce 24 saatten az iptal ederse, ilk gün iade edilmez.

binici gelir ve erken ayrılmaya karar verirse, 24 saat resmi iptalinden sonra harcanan günler değil% 100 iade edilir.